Hírek
2022. Július 20. 16:09, szerda |
Kék hírek
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Emberölés miatt keresett férfit fogtak el Röszkénél

Egy franciaországi emberölés miatt körözött szerb férfit fogtak el a röszkei autópálya határátkelőhelyen - közölte szerdán a rendőrség honlapján.
A 47 éves szerb férfi kedden éjszaka, egy személyautó utasaként jelentkezett kilépésre a röszkei autópálya-határátkelőhelyen. Az ellenőrzés során a rendőrök megállapították, hogy a férfi ellen a francia hatóságok emberölés bűntettének elkövetése miatt elfogatóparancsot adtak ki.
A férfit őrizetbe vették, és Franciaországnak történő kiadatása miatt átadták a Fővárosi Törvényszéknek.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Február 04. 10:09, szombat | Kék hírek
Bunyó a falunapon - Videó
A sérült a bántalmazás következtében koponyazúzódást szenvedett, orra és homloka is megsérült, mindezek nyolc napon belül gyógyultak.
2023. Február 01. 11:11, szerda | Kék hírek
Hat év börtönre ítéltek egy férfit, aki késsel fenyegetőzött egy rendőri intézkedés során
Hat év börtönbüntetésre ítéltek egy férfit, aki késsel fenyegetőzött egy rendőri intézkedés során, az ügyészség súlyosításért fellebbezett - tájékoztatta a Fővárosi Főügyészség szerdán az MTI-t.
2023. Január 06. 13:18, péntek | Kék hírek
A nyílt utcán lőtt rá rokonára Győrben
Győrben egy gázriasztó pisztolyból adott le családtagjára egy lövést a 21 éves férfi, akit a rendőrök mintegy tíz perc leforgása alatt elfogtak.
2023. Január 05. 11:41, csütörtök | Kék hírek
Egy bakonyi faluban találtak rá a rendőrök a Szlovákiából eltűnt 15 éves lányra
Egy szlovák állampolgár eltűnéséről tájékoztatta a rendőrséget a külföldi társszerve. A fiatal lány nyugtalanító eltűnését édesapja jelentette be 2023. január 3-án.