Hírek
2017. November 17. 07:37, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hi
Emberölés Vas megyében
Emberölés történt a Vas megyei Kenéz településen csütörtökön, a rendőrök elfogtak egy férfit, aki megalapozottan gyanúsítható a bűncselekmény elkövetésével - közölte a Vas megyei rendőrség honlapján.
Holtan találtak egy férfit egy kenézi lakóházban kora este - olvasható a közleményben. A cselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható egy 60 éves helyi lakos, aki olyan súlyosan bántalmazta a sértettet, hogy a helyszínen belehalt sérüléseibe.
A rendőrök lakóhelyén elfogták a férfit. A helyszíni szemle folyamatban van.
Közölték: a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya emberölés megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Nagy Ervin feljelentést tesz a KMTG által kifizetett jogdíjak ügyében
2026. Július 17. 14:00, péntek | Belföld
Tanács Zoltán: feljelentést tettünk a Kréta-rendszer ügyében
Az oktatásban és a közigazgatásban használt szoftverek ügyében tett feljelentésről számolt be a tudományos és technológiai miniszter csütörtökön Budapesten, a kormányszóvivői tájékoztatón.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
