Hírek
2019. November 18. 13:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Enyhítette a bíróság a zuglói nőkre támadó férfi büntetését
A másodfokú bíróság jogerős ítéletében - a beismerésre és a beszámítási képesség korlátozottságára is figyelemmel - hat év börtönre enyhítette a zuglói nőkre támadó büntetését
- közölte a Fővárosi Főügyészség hétfőn az MTI-vel. A közlemény szerint a 30 éves férfi egyedül közlekedő nőket támadott meg az éjjeli órákban 2016 decembere és 2017 áprilisa között a XIV. kerületben. A férfi négy nőt fizikailag és szexuálisan bántalmazott, illetve próbált meg bántalmazni, egyikük súlyos egészségromlást szenvedett.
A bántalmazót első fokon 8 év börtönbüntetésre ítélték, a büntetést a másodfokú bíróság enyhítette a középmérték alá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
2026. Május 16. 12:00, szombat | Belföld
A kormány felbontja a Krausz Ferenc alapítványával kötött szerződést
2026. Május 16. 11:00, szombat | Belföld
Kármán András: nincs akadálya a munka gyors elindításának
2026. Május 16. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV helyzetének áttekintésétől függ a menedzsment jövője
Vitézy Dávid a MÁV helyzetének áttekintéséttől teszi függővé a döntést, hogy szükséges-e strukturális változás az állami vasúttársaság menedzsmentjében.
