Hírek
2013. Június 30. 11:45, vasárnap |
Helyi
Forrás: GYŐR MRFK
Érettségi találkozó és garázdaság Nádorvárosban
Egy nádorvárosi éttermében tartotta érettségi bankettjét az a társaság, akik közül négyen emelkedett hangulatban, több kukát felborítottak, az útjukba került parkoló autókról, pedig a márkajelzéseket tépték le.
Lakossági bejelentés érkezett a rendőrség ügyeletére éjszaka, hogy négy, láthatóan ittas állapotban lévő fiatal a Győr-nádorvárosi utcákon szeméttároló edényeket rúg fel és a parkoló gépkocsik márkajelzéseit gyűjti össze.
A rendőri vizsgálat megállapította, hogy a kezdetben két, majd később négy főre bővült, 18 és 19 éves fiatalokból álló társaság „ nádorvárosi ámokfutásával” több kukát borított és rúgott fel, megrongált egy cégtáblát, valamint egy teher és több személygépkocsiról törte és tépte le a márkajelzéseket.
A Győri Rendőrkapitányság R. Imre cserszegtomaji, Sz. Gergő csornai, Sz. Levente budapesti és B. Roderick komárnói lakosokkal szemben csoportosan elkövetett garázdaság megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 08:15, szerda | Helyi
Győr-Szol: A hamis vádakkal szemben itt az igazság – Reakció Pintér Bence támadó posztjára
A közleményt változtatás nélkül közöljük.
2026. Február 04. 07:24, szerda | Helyi
Újabb feljelentés után Pintér Bence a közgyűlés feloszlatását kezdeményezi
2026. Február 04. 07:08, szerda | Helyi
A Fidesz szerint megfutamodott a polgármester
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek délután hozott nyilvánosságra a frakció. Ahogy Pintér Bence közleményét, úgy ezt is változtatás nélkül közöljük:
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
