Histo Cup - Brno
Formula Renault FR2.0
2024.05.10-12.

Kovács Ádám:
A pénteki edzések a beállítások keresésével teltek, voltak nehézségeink, a nagy szintkülönbségek miatt elég technikás ez a pálya, alkalmazkodnom kellett a körülményekhez.

Szombaton az időmérőn a Második helyet értem el. A versenyemen egy rossz rajt után visszaestem a harmadik helyre, de visszajöttem a másodikra. Utána pedig már az első helyezettet üldöztem, de még szükség lett volna 1-2 körre, hogy támadási pozícióba kerüljek. Viszont, a verseny utáni technikai ellenőrzésnél kiderült, az első helyezettnek nem felelt meg a szabályoknak volt az autója, így végül én lettem győztesnek ítélve.

Este emiatt lett is egy kisebb-nagyobb kavarodás, így a vasárnapi versenyt elhalasztották egy másik versenyhétvégére, így az egyik hétvégém három versenyes lesz.
A vasárnapunk ezáltal edzéssel és teszteléssel telt.
Következő versenyem Horvátországban lesz, a Grobnik-i versenypályán 2024.06.14-16.

Köszönöm a lehetőséget édesapámnak, a Kermor Motorsport-nak és a Premiumshop24.hu-nak!

Fotó: Mackinger Photography

- Hajósi Miklós -

2024. Június 26. 07:44, szerda | Sport

Egymás elleni döntetlennel jutott tovább Anglia és Szlovénia

A mieinket azonban nehéz helyzetbe hozta ez az eredmény.

2024. Június 26. 07:42, szerda | Sport

A lengyelek elleni döntetlennel csoportmásodikak a franciák

2024. Június 26. 07:25, szerda | Sport

Legyőzték a hollandokat, ezzel csoportelsők az osztrákok

Az osztrák válogatott 3-2-re legyőzte a holland csapatot kedden a labdarúgó Európa-bajnokság D csoportjának utolsó, harmadik fordulójában Berlinben, ezzel az első helyen zárt a kvartettben.

2024. Június 25. 07:45, kedd | Sport

A 98. percben szerzett góllal jutottak tovább az olaszok, ezzel nekünk is segítettek

A címvédő Olaszország nyolcaddöntőbe jutott a németországi labdarúgó Európa-bajnokságon, mivel 1-1-es döntetlent játszott Horvátországgal hétfőn a csoportkör harmadik fordulójában, ezzel a B csoport második helyén végzett.