Hírek
2016. Augusztus 15. 16:47, hétfő |
Helyi sport
Forrás: eto.hu Baracskai Ádám
ETO GYŐZELEM A NYITÁNYON!
A center pályán, kiváló hangulatú találkozóval és kétgólos győri győzelemmel indult a női labdarúgó NBI, Dénes Dorka góllal mutatkozott be.- tudhatjuk meg az ETO tudósításából
Érdekes körülmények közepette kezdődött meg az ETO-Honvéd összecsapás. A tervezett Camping pályán technikai okok miatt nem lehetett mérkőzést rendezni, így a stadionba került sor a találkozóra. Ez a kis előjáték érezhető volt az első félidőben, megilletődötten kezdtek a felek, csak olykor-olykor jutottak el a csapatok a kapuig, de labdabirtoklási fölényt az ETO alakított ki.
A második játékrészben, viszont már góllá érett a győri fölény. Dénes Dorka a 63. percben cselezte magát a 16-os közelébe, majd 18 méterről a jobb összekötő posztjáról hatalmas bombát zúdított Káli kapujára, aki nem tudta hatástalanítani a bal felső felé tartó lövést. (1-0) Ettől kezdve felszabadultabban játszottak lányaink. Nem sokkal később Németh Loretta lódult meg a jobb oldalon, látványos cselsorozattal már a kapu előterébe került, de lövése a kapufáról kipattant, de csatártársa Süle élt a lehetőséggel és a hálóba jutatta a labdát. (2-0) Ezzel már kettőre duzzadt az előnyünk, amit végéig sikerült is megtartanunk.
Szurkolóink támogatását köszönjük és a további mérkőzéseken is számítunk bíztatásukra!
Horváth Tamás (ETO, vezetőedző): - Nehéz mérkőzés volt. Egy szervezetten védekező Honvéddal találtuk magunkat szemben, de a szünetben rendeztük sorainkat és simán nyertünk a végén.
Hossein Nikandish (Honvéd, vezetőedző): - Mi célunk az egy pont megszerzése lehetett, ez még a realitást közelítette volna. De nincs tragédia, a két csapat más célokkal vágott neki a szezonnak, mi a benn maradást tűztük ki, reméljük majd sikerülni fog.
Dénes Dorka (ETO, támadó): - Kemény védekezéssel készült ellenünk a Honvéd. De szerencsére a második félidőre sikerült feltörnünk. Kezdetben még hiba csúszott a befejezésekben, majd az első gól után már felszabadultabban játszhattunk és úgy gondolom, innen kezdve nem forgott veszélyben a győzelmünk.
Jet-Sol Liga, Női NBI – 1. forduló
ETO FC Győr – Budapest Honvéd 2-0 (0-0)
ETO Park, Stadion 250 néző
ETO: Szőke - Fél P. (Fél A. 46.), Gődér, Kalmár (Fleck 77.), Kovács, Öreg, Sárosi (Vőfély 80.), Dikanová, Németh, Dénes, Süle
Vezetőedző: Horváth Tamás
Honvéd: Káli – Véninger, Nagy, Viczai, Tóth, Krár, Gula, Várkonyi, Kátai, Pári, Kuhár (Gomola 54.)
Gólszerző: Dénes D. (63.), Süle D. (70.)
Szép volt csajok!
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 08:22, kedd | Helyi
Ünnepi gálán köszöntötték a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara kiemelkedő szakembereit
A hagyományosan év végén megszervezett gála célja, hogy méltó módon köszönje meg a szakdolgozók példaértékű tevékenységét.
2025. December 09. 08:11, kedd | Helyi
A világ élvonalában a Széchenyi-egyetem szimulátorcsapata
Nemzetközi dobogós helyezésekkel és több ezer látogatót vonzó hazai bemutatóval zárta az őszi szezont a Széchenyi István Egyetem szimulátorcsapata, a SZESE E-Sport.
2025. December 09. 07:08, kedd | Helyi
Már világítanak a gyárvárosi ablakok
Már több szépen feldíszített ablakot is megtalálhattak a „Gyárvárosi Advent” városrészi, közösségi játék résztvevői, a „világító adventi kalendárium” 2021 óta teszi szebbé Gyárváros ünnepi készülődését.
