Városlista
2026. július 17, péntek - Endre, Elek

Hírek

2019. November 26. 10:37, kedd | Belföld

Ezekből választhatják ki az Év Autóját

Ezekből választhatják ki az Év Autóját

Hatvan zsűritag döntött, megvan az a hét autó, amelyikből az egyik a 2020-as Év autója lesz Európában.

Hét jelölt maradt versenyben a 2020-as Év autója címért, mind a hatvan zsűritag leadta a szavazatait.

Ezek alapján a jövő márciusi Genfi Autószalonon ezekből az autókból lesz valamelyik az Év autója:

- BMW 1-es sorozat - Ford Puma
- Peugeot 208
- Porsche Taycan - Renault Clio
- Tesla Model - Toyota Corolla

Az nem olyan meglepő, hogy az új Corolla, megfizethető kisautóként pedig az új 208-as és az új Clio is felkerült a listára, a többi szereplő azonban meglepetés.

Különösen az tűnik váratlannak, hogy a szuperdrága, elektromos Porsche Taycan bekerülhetett a döntőbe, de a sok minőségi kifogással illetett, Európába nagy késéssel befutó Tesla Model 3 felbukkanása is meglepő.

A Ford Pumát talán csak a neve és a SUV-őrület adta el, az immár elsőkerék-hajtású BMW 1-es sorozat ilyen jó szereplésére pedig talán még az autógyártónál sem számítottak.

Forrás: origo.hu

Címkék: autós hír

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld

MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna

Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.

2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld

Ma tetőzik a hőség, majd hidegfront mérsékli a kánikulát

Pénteken tetőzik a hőség, a csúcshőmérséklet 30 és 36 Celsius-fok között alakul, majd hidegfront érkezik, ami fokozatosan mérsékli a kánikulát; a hétvégén nő a záporok, zivatarok esélye is

2026. Július 17. 09:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: megtárgyalta a kormány a Szent István-programot

Első olvasatban megtárgyalta a kormány a vidékfejlesztést és a vidéken élők helyben maradását támogató Szent István-programot, amelyet várhatóan augusztus 20. előtt bemutatnak