Hírek
2015. Június 01. 14:28, hétfő |
Helyi
Forrás: Police.hu
,,Ezer Lámpás Éjszakája” Győrben
Sok érdeklődő volt az országos program győri állomásán.
Győrben 2015. május 31-én rendezték meg az ,,Ezer Lámpás Éjszakája” elnevezésű programsorozatot. A rendezvény célja az volt, hogy felhívja a társadalom, a családok és a fiatalkorúak figyelmét a kiskorúak eltűnésének okaira, veszélyeire az Eltűnt Gyermekek Világnapja alkalmából.
Az eseményre kilátogatók találkozhattak a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársaival, akiktől bűn- és baleset-megelőzési célú felvilágosítást kaphattak. A gyerekeknek lehetőségük volt közelebbről is megismerni a rendőrségi járműveket.
A program zárásaként 21 óra 30 perckor a szervezők lámpással felszerelt léggömböket osztottak szét a látogatók között. A világító léggömböket egyszerre engedték fel a magasba, jelképesen utat mutatva az eltűnt gyerekeknek, hogy hazataláljanak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 08:26, vasárnap | Helyi
10 millió négyhengeres benzinmotor jubileuma Győrben
Az Audi Hungaria újabb jelentős mérföldkőhöz érkezett: a győri gyárban legyártották a 10 milliomodik négyhengeres EA888 R4 Otto 2.0L TFSi motort.
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Helyi
Tehetséggondozásért miniszteri köszönet – 39 pedagógus részesült Köbüki ösztöndíjban
2026. Március 15. 07:06, vasárnap | Helyi
Befektetői életműdíj a Danának
A Dana Hungary Kft. a 2025-ös „Év Befektetője” gála keretében átvehette a Befektetői életműdíjat.
2026. Március 14. 08:22, szombat | Helyi
Mi kell ahhoz, hogy válogatott legyen egy sportoló?
Rangos, Q1-es besorolású nemzetközi sporttudományi folyóiratban (Sports) jelent meg Ruppert Bálint, a Győri ETO KC Akadémia erőnléti edzője által vezetett kutatás.
