Hírek
2013. Október 29. 14:40, kedd |
Helyi
Forrás: infogyor.hu/WK
Facebook Check – Ezek a menő helyek Magyarországon
Korunk fejlődésének eredménye, hogy már azt is megnézhetjük, honnan checkolnak be a legtöbben. Ebből kimutatható, hogy melyek azok a Magyarországi helyszínek, ahol menő lenni.
Segítségünkre a socialtimes.huvolt, ez a honlap többek között, napi szinten, statisztikában tájékoztatja az olvasókat arról, hogy hova járnak leginkább a magyarok, legalábbis a Facebook checkkolások szerint.

1. Legkedveltebb helyszín a Budapest Liszt Ferenc repülőtér. Kétségtelenül kevés dolog menőbb annál, hogy közöljük ismerőseinkkel utazásunkat. Legalábbis a Facebookozók szerint.
2. Nem sokkal utána következik a szintén budapesti Aréna Plaza. Úgy tűnik shoppingolás alkalmával, nagyon is előnyös imidzs szempontjából, ha becheckol az ember. Különben, miért tennék ilyen sokan?
3. A következő helyszín a budapesti WestEnd City Center. Ebből is kikövetkeztethető, hogy az emberek rengeteget járnak bevásárlóközpontokba, vagy éppen, akik nagyáruházakba járnak, ők azok, akiknek első dolga becheckolni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 08:27, szerda | Helyi
Maradt a polgármester, de új lett a képviselő-testület Héderváron
Három polgármester-jelölt közül Ábrahám Szilvia jelenlegi faluvezetőt választották újra Héderváron, a szigetközi településen szeptember 25-én
2025. December 10. 08:11, szerda | Helyi
Mikulások a Nyeregben – Ünnepi MosolyHajtás Győrben
A város a hétvégén igazi karácsonyi mesévé változott.
2025. December 10. 07:08, szerda | Helyi
Jubiláló véradókat köszöntöttek
A Magyar Vöröskereszt Győr-Moson-Sopron Vármegyei Szervezete azokat köszöntötte, akik fontos részei az életmentésnek: a jubiláló véradókat, akik 25-ször, 50-szer, 75-ször, 100-szor adtak már vért.
2025. December 09. 08:22, kedd | Helyi
Ünnepi gálán köszöntötték a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara kiemelkedő szakembereit
A hagyományosan év végén megszervezett gála célja, hogy méltó módon köszönje meg a szakdolgozók példaértékű tevékenységét.
