Hírek
2014. November 03. 08:22, hétfő |
Helyi
Forrás: Police.hu
Falon át tört be a szomszéd lakásba a 24 éves férfi
A győri rendőrök néhány órán belül elfogták a betörőt.
A Győr-Moson-Sopron Megyie Rendőr-főkapitányság ügyeletére 2014. november 1-jén 19 órakor tett bejelentést egy férfi, hogy győri lakásába ismeretlen személy betört és eltulajdonította értékeit.
A rendőrök azonnal a helyszínre mentek és megállapították, hogy sértett lakását és a szomszéd lakást elválasztó gipszkarton falat ismeretlen személy áttörte, a szobából műszaki cikkeket és ékszereket tulajdonított el. A rendőrök az elkövető felkutatására tett adatgyűjtést követően néhány órán belül elfogták és előállították M. Dániel 24 éves győri lakost, akitől az eltulajdonított értékeket lefoglalták. A férfi a rendőrkapitányságon elismerte a bűncselekmény elkövetését.
A Győri Rendőrkapitányság a 24 éves fiatalember ellen lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást.

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 08:24, csütörtök | Helyi
Több mint 370 alkotás érkezett az adventi rajzpályázatra – adták át a díjakat
Ünnepélyes keretek között adták át a Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata által meghirdetett adventi rajzpályázat díjait.
2025. December 18. 08:04, csütörtök | Helyi
Korábban kezdődött az influenzaszezon
Gyorsan terjed az influenza országszerte.
2025. December 18. 07:09, csütörtök | Helyi
Elkezdték árulni a fenyőfákat
Már árusítják a fenyőket Győrben is. Idén csaknem 10-15 százalékkal drágultak a karácsonyfák tavalyhoz képest.
2025. December 17. 08:27, szerda | Helyi
Karácsonyra valami különlegeset? Ajándékozzon interaktív LED játékélményt!
Rohannak a hetek, mindjárt itt a karácsony, és nincs még igazán jó ajándékötlete?
