Városlista
2025. március 13, csütörtök - Krisztián, Ajtony

Hírek

2010. Április 14. 07:50, szerda | Helyi
Forrás: InfoGyőr

Fegyvert fogott a rendőrökre

Fegyvert fogott a rendőrökre

Házkutatásra érkeztek a rendőrök egy győri férfi lakására, ám komoly meglepetés érte őket, mert a gyanúsított pisztollyal a kezében várta a behatoló nyomozókat,

A 25 éves G. K.-ra a mosonmagyaróvári rendőrök figyeltek fel, mivel néhány nappal korábban tetten értek kokainértékesítés közben egy mosonmagyaróvári, és egy máriakálnoki fiatalembert. Az ő kihallgatásuk során került képbe két győri férfi a 40 éves M. P. és a 25 éves G. K. Az idősebb férfi ellenállás nélkül tűrte a házkutatást és az őrizetbe vételt, fiatalabb társa azonban nem nyitott ajtót a Marcal beavatkozó csoporttal megerősített mosonmagyaróvári nyomozóknak.

A behatolás után zúgó WC tartállyal és pisztollyal találták szembe magukat a rend őrei. Szerencsére lövöldözés nem történt, mikor a férfi észlelte a túlerőt, letette a fegyvert. A házkutatás során a WC kagylóból gyanús csomagocskák kerültek elő, a csomagokban lévő por összetételét szakértő vizsgálja. (Elsődleges adatok szerint több tíz gramm kokaint és mintegy száz gramm speedport próbált a férfi lehúzni a WC-ben.) A gyanúsítottnál lévő pisztolyról kiderült, hogy csupán gázriasztófegyver, ám ebből még egyet találtak a nyomozók a lakásban. A két férfit a rendőrök őrizetbe vették, ellenük kábítószerrel való visszaélés gyanújával indult eljárás.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 13. 09:11, csütörtök | Helyi

Március 15-én is elviszik a szemetet

A hulladékszállítás változatlan lesz a nemzeti ünnep napján, de a hulladékudvarok zárva lesznek.

2025. Március 13. 08:09, csütörtök | Helyi

Átlépte a 3 millió forintos határt a személyi kölcsönök átlagösszege

Két év alatt 50 százalék felett emelkedett a hiteligénylők által felvenni tervezett személyi hitelek átlagos összege. De mi húzódhat meg a drasztikus növekedés mögött?

2025. Március 13. 07:08, csütörtök | Helyi

Ez a bank nem az a bank!

A közelmúltban feltárt online vásárlásos rejtett előfizetési csalás után a Magyar Nemzeti Bank fogyasztói jelzések alapján ismét egy új kibercsalási módszerről értesült.

2025. Március 12. 09:08, szerda | Helyi

Rajkára megérkezett az „új” tűzoltóautó

Begurult az ausztriai Breitenau község tűzoltóinak küldöttsége a helyi tűzoltószertárhoz: egy Mercedes Sprinter 416 CDI 4X4 típusú, ezt a szép állapotban lévő gépjárművet vásárolta tőlük Rajka.