Hírek
2013. Július 17. 12:03, szerda |
Helyi
Forrás: blikk.hu
Felakasztotta magát a hűtőre a 6 éves kisfiú
Nem tudta feldolgozni a szülei válását, ezért felakasztotta magát a hűtőszekrényre egy 6 éves amerikai kisfiú.
Az oregoni anya két évvel ezelőtt vált el a férjétől, akinek két gyermeket szült. Újra házasodott – az akkor 4 éves kisfiú azonban nem tudta feldolgozni a dolgot, és azóta is hordozta magában a fájdalmat. Egyik nap ő és 7 éves nővére épp tévét néztek, míg anyjuk és mostohaapjuk zuhanyozott.
Az kisfiú egy idő után kiment a konyhába, és nem jött vissza. Nővére gyanús hangokat hallott, ezért 20 perc után kiment megnézni, mit csinál az öccse. Amikor a konyhába ért, döbbenten látta, hogy a kisfiú felakasztotta magát a hűtőszekrényre, a teste pedig élettelenül lóg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
