Hírek
2018. Május 14. 07:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Felborult egy kamion, lezárták az M3-ast Kántorjánosinál
Felborult egy kamion az M3-as autópályán, Baktalórántháza közelében, az utat mindkét irányban lezárták - tájékoztatott a rendőrség a honlapján hétfő reggel.
Felborult egy román kamion az M3-as autópálya 263-as kilométerénél, a kántorjánosi pihenőhelynél. Az első adatok szerint a balesetben senki nem sérült meg. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az autópályát teljes szélességben lezárták - írták a police.hu oldalon.
Az Útinform azt közölte, hogy az elválasztó sávba borult a kamion, ezért kellett mindkét irány forgalmát megállítani.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
