Hírek
2016. Június 27. 11:17, hétfő |
Helyi
Forrás: MTI-V
Felborult egy tartálykocsi az M1-esen Bábolnánál, Győr felé lezárták az autópályát
Felborult egy gyúlékony anyagot szállító tartálykocsi az M1-es Győr felé vezető oldalán, Bábolna közelében hétfő reggel, az autópályát lezárták - közölte honlapján a rendőrség.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a tartályból éghető folyadék szivárog.
A megyei katasztrófavédelem helyettes szóvivője az MTI-nek elmondta, a balesetben a tartály leszakadt a vontatóról és ötven méterrel megelőzte a járművet. Káli Sándor hozzátette, a tartálykocsi felborulása után egy személyautó a szerelvénynek ütközött és vezetője súlyosan megsérült. A tartálykocsiból a szivárgó anyagot a helyszínen átfejtik, és később daruval hozzák vontatható állapotba a járművet.
A rendőrség tájékoztatása szerint a forgalmat Komáromnál leterelik az autópályáról. A közlekedőknek lassú haladásra és torlódásra kell számítaniuk.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:16, vasárnap | Helyi
A hideg idő veszélyeire hívják fel az állatartók figyelmet
Az extrém hideg az emberek mellett a szabadban tartott gazdasági állatokra és a házi kedvencekre is veszélyt jelenthet – hívta fel a figyelmet az Orpheus Állatvédő Egyesület, amely ajánlásokat is tett az állattartóknak.
2026. Január 11. 08:09, vasárnap | Helyi
Csak óvatosan az utakon
Elszoktak a közlekedők a havazástól.
2026. Január 11. 07:11, vasárnap | Helyi
Győriek is lehetnek az év sportolói
Győrieket is találunk a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) által 68. alkalommal kiírt Év sportolója szavazás három esélyese között.
2026. Január 10. 08:21, szombat | Helyi
Ez lesz a Fehér Miklós Emlékgála programja
A Fehér Miklós Emlékgálát 2026. január 11-én, 10 órától rendezik meg a Magvassy Mihály Városi Sportcsarnokban. A belépés egész nap díjtalan.
