Hírek
2013. Február 14. 17:29, csütörtök |
Helyi
Forrás: MTI
Feloldották Győr megyében a kamionok belépési tilalmát
Délután öt órától ismét beléphetnek Magyarországra a hét és fél tonnánál nehezebb teherjárművek a Győr-Moson-Sopron megyei átkelőkön - közölte a katasztrófavédelem megyei szóvivője csütörtökön az MTI-vel.
Dobos Viktória hadnagy tájékoztatása szerint ugyanakkor ezek a járművek továbbra sem használhatják a 86-os számú főutat. Szerda este rendelte el mindkét korlátozást a megyei védelmi bizottság. Csütörtök déli tájékoztatás szerint öt átkelőnél kétszáznál is több kamion vesztegelt a belépési tilalom feloldását várva.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
