Városlista
2025. április 3, csütörtök - Buda, Richárd

Hírek

2012. Május 19. 14:13, szombat | Bulvár
Forrás: STOP / Hot

Fénykorában sokan szidták, még többen nézték - most kapálni jár

Gáspár Győző kaszál és kapál. Ebből teremti elő a napi betevőt. Az egykori valóságshow-hős a hot! magazinnak váltig állítja: napról napra élnek, hetente csak kétszer főznek és annak is örülnek, ha hús kerül az asztalra.

Ez a szomorú igazság. Hazudhatnék, és mondhatnám, hogy minden a legnagyobb rendben, de nem így van. Nincs műsorom, hakni sem akad, alkalmi munkákból tengődünk, és filléres gondokkal küszködünk - állítja a hot! magazinnak Gáspár Győző, aki szerint a szegénységben lefogytak.

Sajnos nagyon rosszul állunk, édesapámnak és Bea szüleinek a segítségére szorulunk, és folyamatosan le kell faragnunk a kiadásainkból. A televízió- és internet-előfizetést már rég lemondtuk, mert nem telt rájuk. Itt a faluban most talán több lehetőség lesz a pénzkeresésre, elkezdődtek az idénymunkák. Vetés, kaszálás, éppen ami jön, mi mindent elvállalunk. Hamarosan jön a krumpliföldeken a vetés ideje, oda mindketten megyünk Beával dolgozni, mert majd ősszel jár érte három-négy zsák krumpli, ami elég nekünk egész télre.

Hot / STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 29. 09:04, szombat | Bulvár

Magyar sztárok adnak koncerteket idén is a veszprémi Gyárkertben

A magyar könnyűzenei élet szereplői lépnek fel nyáron Veszprémben, a Gyárkertben - közölték a szervezők pénteken az MTI-vel.

2025. Március 28. 07:52, péntek | Bulvár

Idén is elindul a Székely Gyors és a Csíksomlyó Expressz a csíksomlyói pünkösdi búcsúba

Idén is elindul a Székely Gyors és a Csíksomlyó Expressz a csíksomlyói pünkösdi búcsúba a Kárpáteurópa Utazási Iroda és a MÁV Személyszállítási Zrt. szervezésében - közölték a szervezők csütörtökön Budapesten, sajtótájéko