Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2019. Augusztus 12. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Figyelmeztetéseket adtak ki hétfőre

Figyelmeztetéseket adtak ki hétfőre

A hőség miatt az ország több megyéjére első-, másod- és a legmagasabb, harmadfokú figyelmeztetést adta ki hétfőre az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésük szerint Baranya, Somogy és Tolna megyére adták ki a harmadfokú figyelmeztetetést.

Másodfokú a figyelmeztetés Budapesten, Pest, Bács-Kiskun, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Vas, Veszprém és Zala megyében.

Nógrád megyére elsőfokú figyelmeztetést adtak ki ugyancsak a hőség miatt.

Hétfőn a hajnali órákban 16 és 22 fok lesz. Napközben 33-38 fokig melegszik a levegő.

Az előrejelzés szerint a következő napokban mérséklődik a hőség.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg

2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország

A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.