Hírek
2021. Május 29. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti/police.hu
Fogva tartotta élettársát egy férfi Tatabányán, a TEK fogta el - VIDEÓ
A Terrorelhárítási Központ (TEK) munkatársai fogtak el egy férfit, aki a gyanú szerint bántalmazta, fenyegette és fogva tartotta az élettársát Tatabányán
- közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján. A közlemény szerint Sz. Zsolt 2021 áprilisától többször bántalmazta és fenyegette élettársát a közös lakásukban. Többször bezárta a nőt a házukba, olyan is előfordult, hogy a konyhaasztal lábához bilincselve tartotta őt fogva a közös otthonukban.
A nő egy ismerősétől kért segítséget, aki értesítette a rendőrséget. A tatabányai rendőrök csütörtökön kijuttatták a házból a nőt.
A helyi rendőrkapitányság felkérésére a TEK munkatársai pénteken elfogták a gyanúsítottat. A 37 éves férfit zaklatás, súlyos testi sértés kísérlete és a személyi szabadság megsértésének gyanúja miatt őrizetbe vették - olvasható a rendőrségi közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
