Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2011. Július 26. 13:15, kedd | Helyi
Forrás: Kavitációs ultrahangos zsírbontás

Fogyás Ultrahangos kavitációval: az első Győri eredmények...

Fogyás Ultrahangos kavitációval: az első Győri eredmények...

2011 márciusában kezdtük meg rendszeres tevékenységünket Győrben. A kezdeti nehézségeken túljutva elérkeztünk arra a pontra, ahol már büszkén mondhatjuk el, hogy egyre több az elégedett vendégünk.

Mostanra már sikerült az első kezeléssorozatban résztvevőknek bebizonyítanunk, hogy a fogyásuk maradandó. Soraim akkor íródnak, amikor már egy hónap eltelt a tizedik olyan vendég kezelése után, aki az eredményekkel elégedetten távozott.

Miért is fontos ez? Mert az eltelt egy hónap folyamán már bizonyítottan látjuk, hogy nem jönnek vissza a centiméterek!!!

Ugyanis jelenleg még mindig az ultrahangos kavitációs zsírbontás az egyedüli technológia, mely elbontja a zsírsejtet. Minden más technológia csak kisüti a zsírt a zsírsejtből, de amíg megmarad a sejt, fennáll a visszahízás esélye.

Ez azért lényeges, mert születésünktől halálunkig azonos a zsírsejtjeink száma. A kövérség vagy soványság attól függ, hogy ezek a sejtek mennyi zsírt tárolnak. Valós, hosszú távú fogyást csak az eredményez, ha csökkentjük a zsírsejtek számát. A kavitáció elvén működő ultrahangos zsírbontó készülék használata fájdalommentes, gyors és felér egy műtét nélküli zsírleszívással, miközben bőrünk megőrzi feszességét.
 

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 24. 08:23, kedd | Helyi

Handball Planet: több győri játékost is jelöltek az év csapatába

Fodor Csenge és az Európa-bajnoki bronzérmes Győri-Lukács Viktória is jelölt saját posztján az év csapatába a Handball Planet kézilabdás szakportálnál.

2026. Február 24. 08:06, kedd | Helyi

A Vill-Korr történetét mutatta be Gasztonyi László a nyugdíjasegyetem nyitó előadásán

Széchenyi István Egyetem győri campusán megkezdődött a nyugdíjasegyetem idei szemesztere.

2026. Február 24. 07:06, kedd | Helyi

Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény

A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.

2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi

Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény

A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.