Hírek
2018. Augusztus 30. 07:18, csütörtök | Belföld
Földrengés rázta meg Somogy megyét
Ilyen erejű földmozgást még nem észleltek idén Magyarországon.
Délután fél kettőkor földrengés volt a Somogy megyei Gyékényes közelében – derült ki a Körösligethy Radó Szeizmológiai Obszervatórium honlapján közzétett adatokból.
A földmozgás a Richter-skála szerint 3,1-es erősségű volt. Ilyen erősségű fölrengés ebben az évben nem fordult még elő Magyarországon.
Forrás: nlcafe.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.
