Hírek
2013. Október 19. 14:41, szombat |
Helyi
Forrás: MTI
Földrengés volt Bábolnánál
A földrengés hatásairól, károkról a szeizmológiai obszervatóriumba nem érkezett lakossági bejelentés.Előbb egy kisebb, majd egy nagyobb rengést lehetett érzékelni. Az egész három-négy másodpercig tartott, mintha a ház alatt meghúzták volna a szőnyeget - mondta el az MTI-nek Horváth Klára (független) polgármester, akihez károkról nem érkeztek bejelentések.
A megyei katasztrófavédelem sajtóreferense, Stolczenberger Klára arról tájékoztatott, hogy károkról a környékbeli tűzoltóságokra sem érkezett jelzés.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 08:26, szombat | Helyi
Ezt érdemes tudni az ünnepi hulladékszállításról
A hulladékszállítás december 24-én, december 25-én, december 26-án, december 31-én és 2026. január 1-jén változás nélkül történik.
2025. December 20. 08:05, szombat | Helyi
Fakivágás lesz a Püspökerdőben – mutatjuk hol
Szeretnénk felhívni a győri Püspökerdő látogatóinak figyelmét:
2025. December 20. 07:05, szombat | Helyi
Megkezdődött az ebösszeírás
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata az állatok védelméről és kíméletéről szóló törvényben előírt kötelezettsége alapján 2025. december 15. – 2026. március 15. között ebösszeírást szervez.
2025. December 19. 08:29, péntek | Helyi
Iskolák kapták a Baross Gábor – Győr Gazdaságáért díjat
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata idén harmadik alkalommal rendezte meg évzáró gazdasági eseményét és a város egyik legrangosabb elismerésének, a Baross Gábor – Győr Gazdaságáért díjnak átadóünnepségét.

