Hírek
2017. Június 22. 07:20, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Földrengés volt Nagykanizsa térségében
Kisebb, a Richter-skála szerinti 2,1-es erősségű földrengés volt Nagykanizsa közelében - írta a katasztrófavédelem csütörtökön a honlapján.
Az MTA Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatóriuma azt közölte, hogy mintegy négy kilométeres mélységben keletkezett a földmozgás.
A földrengést a lakosság nem érzékelte, a katasztrófavédelem ügyeletére ezzel kapcsolatos bejelentés nem érkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
