Hírek
2022. Március 11. 08:04, péntek | Helyi
Forgalomkorlátozás miatt több busz menetrendje módosul március 15-én
Március 15-én Győrben is a 1848-49-es szabadságharcról emlékeznek meg.
A városi programok reggel 8 órakor kezdődnek, amikor is a Városházán díszközgyűlésen adják át a díszpolgári címeket, valamint a Pro Urbe és Sajtódíjakat.
Ezután délelőtt fél 10-től, az Eötvös Parkban lesz koszorúzás és ünnepi műsor, majd fél 11-től a Szent István úton az Arrabona Légvédelmi Rakétaezre díszalegységének, a Veres Péter Iskola Lovas Nemeztőr Díszszakaszának, és a IX. gróf Nádasdy Ferenc Hagyományörző Huszár Bandériumának felvonulása zárja az ünnepi programokat.
Az ünnepi programok miatt forgalomkorlátozásra kell majd számítani Győrben délelőtt 10 és fél 12 között. A korlátozás érinti a Volánbusz járatait is.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi
Győri labdarúgó is díjazottak között
A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.
2026. Június 06. 08:04, szombat | Helyi
Bővítik a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskolát
Csaknem 510 millió forint uniós támogatással újul meg a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola.
2026. Június 06. 07:06, szombat | Helyi
Megújult az Aranypart II., grillház is nyit
Sajtótájékoztatóval egybekötött szezonnyitón mutatták be az Aranypart II. idei fejlesztéseit.
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
