2024. augusztus 15, csütörtök - Mária

2018. Január 22. 08:26, hétfő | Sport

Fucsovics sporttörténelmi pillanattal búcsúzott

Fucsovics Márton 6:4, 7:6 (7-3), 6:2-re kikapott a 19-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federertől hétfőn az ausztrál nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében.

A világranglistán 80. magyar játékos remekül tartotta magát a 36 éves címvédő ellen, aki 5:4-nél az első játszmalabdáját értékesítve szettelőnybe került. A stabil alapvonaljátékot bemutató Fucsovics a folytatásban is hárított bréklabdákat, a rövidítésben viszont 3-3 után már nem tudott labdamenetet nyerni. A harmadik felvonásban a volt világelső kétszer is brékelte elfáradó ellenfelét, és 2 óra 3 perc alatt nyert.

A 25 éves Fucsovics új karriercsúccsal várhatóan a 62-63. helyre jön fel a világranglistán. A nyíregyházi teniszező Baranyi Szabolcs 1973-as menetelése óta az első nyolcaddöntős magyar férfi volt Melbourne-ben és az első magyar 2004, Kapros Anikó óta, aki az Australian Openen a nyolcaddöntőbe került.

Forrás: MTI, hirado.hu

2024. Augusztus 14. 07:38, szerda | Sport

Hazai döntetlennel búcsúzott a Ferencváros

A Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott a keddi visszavágón a vendég Midtjyllanddal, amely így 3-1-es összesítéssel jutott tovább a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójából.

2024. Augusztus 14. 07:37, szerda | Sport

Kl-selejtező - A Paks egyetlen körre a főtáblától

2024. Augusztus 13. 08:01, kedd | Sport

BL-selejtező - A balhátvéd poszt okoz gondot a Midtjylland edzőjének

A Midtjylland vezetőedzőjének a balhátvéd poszt okoz gondot a Ferencváros elleni visszavágó előtt a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában.

2024. Augusztus 13. 07:50, kedd | Sport