2024. április 29, hétfő - Péter

2015. November 13. 20:50, péntek | Helyi
Forrás: mti

Futsal BL - Vereséggel búcsúzott a Győr

A házigazda Győri ETO FC 5-4-re kikapott a tavalyi aranyérmes Kajrat Almati csapatától a futsal Bajnokok Ligája elitkörének pénteki, harmadik fordulójában.

A kazahok győztes gólját a kapusuk szerezte.A magyar bajnokcsapat egy döntetlennel és két vereséggel a harmadik helyen végzett a C csoportban.

A teremlabdarúgók Bajnokok Ligájának számító UEFA Futsal Cup elitkörében négy helyszínen rendeznek tornát, a győztesek lesznek ott az április végi négyes döntőben. Az már a szerdai, második fordulót követőn biztossá vált, hogy a győriek nem juthatnak tovább.

Eredmények (elitkör, C csoport, 3. forduló):

Győri ETO FC-Kajrat Almati (kazah) 4-5 (2-2)
Jugra Jugorszk (orosz)-EP Chrudim (cseh) 6-0 (3-0)
szerdán játszották:
Jugra Jugorszk-Győri ETO FC 5-2 (2-0)
Kajrat Almati-EP Chrudim 4-1 (3-0)
kedden játszották:
Győri ETO FC-EP Chrudim 3-3 (2-2)
Jugra Jugorszk-Kajrat Almati 5-2 (3-0)

A csoport végeredménye: 1. Jugra Jugorszk 9 pont, 2. Kajrat Almati 6, 3. Győri ETO FC 1 (9-13), 4. EP Chrudim 1 (4-13)