Hírek
2012. Február 06. 12:40, hétfő |
Helyi
Forrás: HírTv
Gáz a javából: a pénztárcánk is bánja majd a roppant hideg napokat
A hideg időszak egy átlagos, nem átalányt fizető lakásnál 4-5, egy nagyobb családi háznál pedig akár 10 ezer forintos havi többletet is jelenthet - mondta vasárnap az E.ON Hungária Zrt. szóvivője Győrben.
- Jelenleg a napi kitárolás körülbelül 25 millió köbméter, ezt a kitárolási mennyiséget akár 60 napig is biztosítani tudjuk, de amennyiben szükségessé válna, akár ennek a dupláját, akár 55 millió köbméter kitárolását is biztosítani tudják a tárolóink - fogalmazott Egyházi Nikoletta.
Az E.ON Hungária Zrt. szóvivője vasárnap a Hír TV-nek elmondta: az E.ON földgáztárolóiban az elmúlt napokban körülbelül 4 millió köbméterrel nőtt a kitárolási mennyiség, az ellátásban pedig, amibe a lakosság, illetve az ipari fogyasztók ellátása tartozik, körülbelül 2 millió köbméterrel nőtt. Ez a megnövekedett gázmennyiség, illetve a hideg időjárás miatt a gázszámlákban egy lakossági fogyasztó esetében átlagosan 4-5 ezer forint többletet fog jelenteni, egy nagyobb családi ház esetében ez akár 10 ezer forint többletet is jelenthet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
2025. December 07. 08:16, vasárnap | Helyi
Lassulni tanítanak a „kacifántosok”
December 3-án tartották a fogyatékossággal élők világnapját.
2025. December 07. 07:08, vasárnap | Helyi
Háztűzhöz, vadgázoláshoz és ütközéshez vonultak a tűzoltók
Több tűzeset is történt a múlt héten megyeszerte, szerencsére a lángokat még azelőtt eloltották, hogy valakit nagy baj ért volna, de Páliban – ahogy sajnos egy teljes ház égett – füstmérgezéssel szállítottak kórházba egy lakót.
2025. December 06. 08:30, szombat | Helyi
Íme a győri advent
A győri önkormányzat hivatalos oldalán összegyűjtötték, hogy mikor várják a vásárlókat az adventi kézműves vásár faházai a Széchenyi téren.
