Hírek
2012. Április 17. 18:00, kedd |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Gombold újra! Győri siker a divatpályázaton
A tavalyi sikeres debütálás után idén második alkalommal hirdette meg...
a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium, a Design Terminál és a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem közösen a Gombold Újra! - Divat a magyar divatpályázatot. Idén két kategóriát hirdettek. A legjobbakat március 31-én, nagyszabású divatbemutató keretében láthatták az érdeklődők a Millenárison. A verseny nyertese végül a győri Széchenyi István Egyetem hallgatója, Farkas Anett lett.
A Kortárs öltözéktervezési pályázaton a magyar viselettörténet tetszőleges értékeit írhatták át korszerű, napjainkban is hordható formába, addig a Design és hagyomány kategóriában fiatal magyar divattervezők által előre elkészített szabásminta alapján, hagyományos kézműves technikával vagy anyagból készült, egyedi ruhadarabokkal pályázhattak a jelentkezők.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi
Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton
Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.
2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi
Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben
A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.
