2024. május 3, péntek - Tímea

2012. Február 16. 07:30, csütörtök | Helyi
Forrás: SamsungSport.hu

Görbiczék lelépték a DVSC-t: 28 gólos győzelmet aratott a bajnokcsapat

A címvédő Győr 28 gólos győzelmet aratott a vendég Debrecen felett a női kézilabda NB I szerdai mérkőzésén. A győztes csapatban Kovacsics Anikó nyolc gólig jutott.

A Győri Audi ETO KC 4-0-val kezdte a mérkőzést, amely nem jelentett jót a DVSC számra. A vendégek játékosai nem tudtak mit kezdeni Katrine Lunde Haraldsennel, aki káprázatos teljesítményt nyújtott a kapuban. A találkozó 12-6-ig "szoros" volt, majd a Győr állva hagyta ellenfelét. Görbicz és Gros vezetésével a Rába parti alakulat 16-6-ra elhúzott. A debreceni csapat 9 perces gólcsendjét 22-6-nál Karnik Szabina törte meg. A félidő végére a két csapat közti különbség 18 pontra nőtt.

A győri csapat edzője, Karl Erik Böhn lehozta kulcsjátékosait és a helyükre fiatal tehetségeket küldött be. A második félidőben a cserék ellenére is hatalmas volt a győriek fölénye. Az összecsapás végeredménye 46-18 lett a Győr javára. A találkozó legeredményesebb játékosa Kovacsics Anikó volt. A 20 esztendős irányító 8 gólt dobott.

2024. Május 03. 07:11, péntek | Helyi