Hírek
2011. Július 12. 07:41, kedd |
Helyi
Forrás: Nyugathír
Grúzokat kölcsönbe: túladott Totadzén és Ganugraván a Győr, Pápán folytatják
A Lombard Pápa labdarúgócsapata megállapodott a Győri ETO vezetőivel az elmúlt napokban tesztelt két grúz játékos...
A Lombard Pápa labdarúgócsapata megállapodott a Győri ETO vezetőivel az elmúlt napokban tesztelt két grúz játékos, a 22 éves védő, Lasa Totadze és a 23 esztendős középpályás, Giorgi Ganugrava (képen) kölcsönvételéről.
„Totadze és Ganugrava ügyében már korábban megállapodtunk a Győrrel, de most tekinthető hivatalosnak az átigazolásuk, mert már a szerződéseket is aláírtuk. Mindkét futballista egy évre kölcsönbe érkezik hozzánk" - nyilatkozta a Nemzeti Sport Online megkeresésére Szemán György, a Lombard Pápa ügyvezetője.
A sportvezető elmondta, Joseph Bala sorsa még kérdéses, de már nem várható változás a keretben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi
Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény
A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.
2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi
Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre
A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:
2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi
Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben
Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.
2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi
Téli károk után tavaszi helyreállítás
Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.
