Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2011. November 04. 14:41, péntek | Sport
Forrás: MTI

Így búcsúztatja az évet Erdei Zsolt

Így búcsúztatja az évet Erdei Zsolt

A kaliforniai Anaheimben rendezik meg december 31-én azt az ökölvívógálát, amelyen a tervek szerint Erdei Zsolt az amerikai Tavoris Cloud ellen lép majd szorítóba.

A profiboksz.hu csütörtöki közleménye szerint a Showtime csatorna bejelentette, hogy a programban - magyar idő szerint már az újév első napján - helyet kap az összecsapás. A mind a 33 profi mérkőzését győztesen (18 KO) megvívó, korábbi félnehéz- és cirkálósúlyú világbajnok Erdei az MTI érdeklődésére ugyanakkor elmondta: aláírt szerződése továbbra sincsen, ennek ellenére úgy készül, hogy összejön az ütközet.

Erdei Zsolt legutóbb június elején lépett szorítóba, s akkor a hatodik menetben technikai KO-val (TKO) győzte le az amerikai Byron Mitchellt. A 29 éves Cloud, aki 2009 augusztusa óta az IBF bajnoka, szintén júniusban mérkőzött, s ugyancsak technikai kiütéssel győzött. Ő honfitársát, Yusaf Macket verte nyolcadik menetes TKO-val, s ezzel harmadik alkalommal védte meg "koronáját".

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 08:24, vasárnap | Sport

Női kézilabda BL - Metzi győzelmével nagy lépést tett a csoportelsőség felé a Győr

A címvédő Győr 27-24-re győzött a két magyar játékossal felálló francia Metz HB vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati rangadóján.

2026. Január 10. 09:11, szombat | Sport

Férfi kézilabda Eb-felkészülés - Tízgólos magyar siker Románia ellen

A magyar férfi kézilabda-válogatott 33-23-ra legyőzte Romániát a péntek este Győrben rendezett Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen.

2026. Január 05. 06:56, hétfő | Sport

Varga Barnabás vasárnap megérkezett az AEK Athénhoz

Varga Barnabás válogatott labdarúgó vasárnap este megérkezett Görögországba az AEK Athén csapatához.

2026. Január 04. 09:25, vasárnap | Sport

Darts-vb - Littler megvédte a címét

A címvédő angol Luke Littler nyerte a Londonban rendezett darts-világbajnokságot, mivel a szombati döntőben 7-1-re legyőzte a holland Gian van Veent.