Városlista
2026. április 6, hétfő - Vilmos, Bíborka

Hírek

2012. Február 06. 08:05, hétfő | Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu

Így kell hóban csapatni egy összkerekes Ferrarival - VIDEÓ

Így kell hóban csapatni egy összkerekes Ferrarival - VIDEÓ

Markku Alen ralibajnok gyönyörűen terelgeti a 660 lóerős FF-et a hóval borított svéd utakon.

Látványos módját választotta a Ferrari, hogy megmutassa, mennyire hatékony az FF összkerékhajtása. Felkérték ugyanis Markku Alent, az 1978-as rali vb győztesét és egyben jég-specialistát, hogy hajtson végig sajátos stílusában a svédországi Arjeplog erdejének hóval borított útjain.

Az eredmény önmagáért beszél, és szerencsére az olaszok nem nyomták el teljesen a videó alatt szóló zenével a 6.3 literes, 660 lóerős V12-es blokk üvöltését. A kisfilmben egyébként jól látni, hogy a tökéletes súlyelosztásnak és az intelligens összkerékhajtásnak köszönhetően mennyire kezes jószágként viselkedik a formabontó külsővel megáldott olasz kupé-kombi.

Címkék: ferrari

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld

Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi

Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.

2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld

Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban

Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból

2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld

Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is

A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.