Hírek
2022. Október 21. 08:23, péntek |
Belföld
Forrás: Delthahirek.hu
Gyalogátkelőhelyen gázolt el egy járókelőt az idős férfi
Súlyos baleset történt Várpalotán, pénteken reggel.
Nagy Judit rendőrségi szóvivőtől a Deltahírek.hu megtudta, hogy Várpalota belterületén egy kijelölt gyalogátkelőhelyen gyalogost gázolt egy autós.
A kocsit egy 77 éves várpalotai férfi vezette. Az ütközés után a gyalogost közel tíz méteren keresztül a motorháztetején vitte magával, majd a nő a földre esett. Információink szerint, a 62 éves várpalotai nő több csontja eltört, súlyos sérülésekkel vitték kórházba a mentők.
Az eset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Fotó: Deltahirek.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 24. 07:54, hétfő | Belföld
Mávinform: Bicskénél folytatódik a győri vonal felújítása, március 24-től változik a menetrend
Március 24-től május 9-ig módosul egyes személyvonatok és intercityk menetrendje a győri fővonalon - tájékoztatta a Mávinform szombaton az MTI-t.
2025. Március 24. 07:51, hétfő | Belföld
Ellenzéki győzelmet hozott a budapesti időközi választás
Az érvényes szavazatok több mint felét megszerezve Varju László, a Demokratikus Koalíció (DK) jelöltje nyerte a vasárnapi időközi országgyűlési képviselő-választást Budapest 11-es számú választókerületében.
2025. Március 23. 09:29, vasárnap | Belföld
EM: másfél ezernél többet vennének már támogatással a legnépszerűbb gyártó autóiból
A BYD termékeiből több mint 1500 megvásárlásához kértek eddig állami hozzájárulást az e-autó programban pályázó vállalkozások.
2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Belföld
Kocsis Máté: talán az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem lehetne külföldről finanszírozni médiát
A Fidesz frakcióvezetője szerint a USAID-botrány csak a jéghegy csúcsa, talán az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem lehetne külföldről finanszírozni médiát, és ideje lenne ezt a szabályt is meghozni.