Hírek
2020. Április 29. 07:08, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Gyerekek szexuális kizsákmányolásával vádolnak egy óvónőt és élettársát
Az óvónőt és élettársát azzal gyanúsítják, hogy nemcsak a nő unokahúgát abuzálták szexuálisan, hanem a férfi saját gyermekükkel is folytatott szexuális cselekményeket. Gyermekpornográf tartalmakat is készítettek.
A nyomozók nemzetközi együttműködéssel 2019 márciusában azonosított egy óvónőt és élettársát, akik a nő gyermekkorú unokahúgát szexuálisan abuzálták. A nyomozás során megállapították a rendőrök, hogy a férfi saját gyermekükkel is folytatott szexuális cselekményeket – közölte oldalán a rendőrség.
Kifejtve, hogy a magyar nyomozók az Europollal és több külföldi társszervvel együttműködve megállapították a két gyanúsított személyazonosságát, akik a dark weben különböző pedofil fórumokon terjesztették a szexuális visszaéléseikről készített gyermekpornográf felvételeket. A gyerekeket a rendőrség az illetékes hatóságok bevonásával biztonságba helyezte. A nyomozók az eljárás során bizonyítékokat találtak arra is, hogy a gyanúsított óvónő a munkahelyén is készített gyermekpornográf felvételeket több rábízott óvodásról.
A házkutatáskor a nyomozók informatikai eszközöket foglaltak le, amelyeken különböző vizsgálatokat követően további gyermekpornográf tartalmú kép- és videófelvételeket találtak.
A rendőrök befejezték a nyomozást szexuális erőszak és más bűncselekmények megalapozott gyanúja miatt a férfival és a nővel szemben, és vádemelést javasolnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
