Városlista
2026. március 16, hétfő - Henrietta

Hírek

2024. Április 06. 07:14, szombat | Helyi

Gyerekrajzokat díjazott a Pannon-Víz – Galéria a nyertesek fotóival

Gyerekrajzokat díjazott a Pannon-Víz – Galéria a nyertesek fotóival

A víz világnapja alkalmából a Pannon-Víz Zrt. rajzpályázatra hívta a gyerekeket. A pályázat témája a víztornyok volt.

A társaság célja az volt, hogy felhívja a fiatal nemzedék figyelmét a tiszta és egészséges csapvíz értékére, fontosságára és arra, hogy a víz milyen módon és eszközök segítségével jut el a háztartásokba.
Több, mint 700 alkotás közül kellett választania a zsűrinek. A legkedveltebb a Budai úti víztorony volt, amely manapság már csak az ipari létesítmények vízszolgáltatásában nyújt szerepet.


Nyertesek óvodás kategóriában:

  • 1. helyezett: Székely Emma
  • 2. helyezett: Magyar Kincső
  • 3. helyezett: Szekeres-Munoz Emma
  • különdíjas: Dinya Léna.


Általános iskola alsó tagozatos kategória nyertesei:

  • 1. helyezett: Sári Emma
  • 2. helyezett: Varga Izabella
  • 3. helyezett: Miletics Olivér
  • Különdíjas: Eitler Blanka Zsófia és Rieger Erzsébet Klára


Általános iskola felső tagozatos kategória nyertesei:

  • 1. helyezett: Pascotto Letícia
  • 2. helyezett: Mester Levente
  • 3. helyezett: Tóth Rege
  • Különdíjas: Pápai Dávid és Tatai Zsófia Zselyke


A rajzpályázat díjátadó ünnepségén korcsoportonként az első három helyezettet ajándékcsomaggal díjazták, amelyet Horváth Ottó, a Pannon-Víz Zrt. vezérigazgatója nyújtott át a nyerteseknek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 15. 08:26, vasárnap | Helyi

10 millió négyhengeres benzinmotor jubileuma Győrben

Az Audi Hungaria újabb jelentős mérföldkőhöz érkezett: a győri gyárban legyártották a 10 milliomodik négyhengeres EA888 R4 Otto 2.0L TFSi motort.

2026. Március 15. 07:06, vasárnap | Helyi

Befektetői életműdíj a Danának

A Dana Hungary Kft. a 2025-ös „Év Befektetője” gála keretében átvehette a Befektetői életműdíjat.

2026. Március 14. 08:22, szombat | Helyi

Mi kell ahhoz, hogy válogatott legyen egy sportoló?

Rangos, Q1-es besorolású nemzetközi sporttudományi folyóiratban (Sports) jelent meg Ruppert Bálint, a Győri ETO KC Akadémia erőnléti edzője által vezetett kutatás.