Városlista
2025. március 25, kedd - Irén, Írisz, Lúcia

Hírek

2021. Augusztus 04. 13:01, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Gyerekekről készült pornográf felvételeket terjesztett

Tizennyolc évesnél fiatalabbakról készült szexuális tartalmú fényképeket és videókat tartott és osztott meg az interneten egy makói férfi, vádat emeltek ellene

- tájékoztatta Csongrád-Csanád Megyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t Szanka Ferenc közölte: a férfit 18. életévét be nem töltött személyekről pornográf felvétel átadásával és hozzáférhetővé tételével, valamint pornográf felvétel tartásával elkövetett gyermekpornográfia bűntettével vádolják.

A férfi 2018 novemberében az egyik közösségi oldal levelezőrendszerén egy ismeretlen felhasználóval megosztott négy videót, amelyen 18 év alattiak végeznek szexuális cselekményeket.

A makói rendőrök 2019 novemberében lefoglalták a vádlott telefonját, amelyen hasonló jellegű fotók voltak. A férfi internetes hozzáférései, közösségi oldalai és alkalmazásai átvizsgálásakor pedig nagy mennyiségben találtak gyermekekről készült pornográf felvételt és videót.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 24. 07:54, hétfő | Belföld

Mávinform: Bicskénél folytatódik a győri vonal felújítása, március 24-től változik a menetrend

Március 24-től május 9-ig módosul egyes személyvonatok és intercityk menetrendje a győri fővonalon - tájékoztatta a Mávinform szombaton az MTI-t.

2025. Március 24. 07:51, hétfő | Belföld

Ellenzéki győzelmet hozott a budapesti időközi választás

Az érvényes szavazatok több mint felét megszerezve Varju László, a Demokratikus Koalíció (DK) jelöltje nyerte a vasárnapi időközi országgyűlési képviselő-választást Budapest 11-es számú választókerületében.

2025. Március 23. 09:29, vasárnap | Belföld

EM: másfél ezernél többet vennének már támogatással a legnépszerűbb gyártó autóiból

A BYD termékeiből több mint 1500 megvásárlásához kértek eddig állami hozzájárulást az e-autó programban pályázó vállalkozások.

2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Belföld

Kocsis Máté: talán az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem lehetne külföldről finanszírozni médiát

A Fidesz frakcióvezetője szerint a USAID-botrány csak a jéghegy csúcsa, talán az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem lehetne külföldről finanszírozni médiát, és ideje lenne ezt a szabályt is meghozni.