Hírek
2012. Április 02. 13:30, hétfő |
Helyi
Forrás: MTI
Győrbe is ellátogat a NIVEA Tour
Ebben az évben is lesznek országos egészség- és sportnapok az immár hatodik alkalommal sorra kerülő, NIVEA Tour programsorozat keretében.
A résztvevők belekóstolhatnak a pörgős dance aerobik órák hangulatába, a kevésbé gyors, inkább nyújtani és lazítani vágyók kipróbálhatják a jóga-, illetve a pilates-edzéseket, valamint az egyre nagyobb népszerűségnek örvendő órák - mint amilyen a Zumba vagy a Kangoo - is megtalálhatóak lesznek a programban, amelyet népszerű fitneszedzők vezényelnek le. A felnőttek mellett a gyerekek is kipróbálhatják erejüket, ha ellátogatnak a helyszínen lévő kalandparkba, vagy részt vesznek a különféle játékos sportfoglalkozásokon. A több mint egy hónapon át zajló ingyenes sportrendezvény április 29.-én érkezik Győrbe.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi
Győri labdarúgó is díjazottak között
A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.
2026. Június 06. 08:04, szombat | Helyi
Bővítik a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskolát
Csaknem 510 millió forint uniós támogatással újul meg a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola.
2026. Június 06. 07:06, szombat | Helyi
Megújult az Aranypart II., grillház is nyit
Sajtótájékoztatóval egybekötött szezonnyitón mutatták be az Aranypart II. idei fejlesztéseit.
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
