Hírek
2022. December 10. 09:15, szombat | Helyi
Győrben esett a legkevesebbet az eső ősszel
Meleg és átlagosan csapadékos volt az idei ősz – közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat.
A szeptember hűvösebb volt a szokásosnál, októberben és novemberben azonban az átlag fölött alakultak a hőmérsékletek. Az első őszi fagyot szeptember 23-án, Fülőpházán regisztrálták. Az évszak legnagyobb csapadékösszegét, 314 millimétert Milotán, a legkisebbet, 79 millimétert Győrben mérték. Az ország legszárazabb része a Kisalföld és környéke, valamint az Alföld középső része.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi
Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton
Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.
2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi
Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben
A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.
