Hírek
2011. Október 11. 17:30, kedd |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Győrben már készülnek a hajléktalanok téli ellátására
Győrben már készülnek a hajléktalanok téli ellátására. A népszámlálás végéhez közeledve kiderült a városban nagyjából 500-an vannak fedél nélkül.
Bár az állami források csökkenni fognak, mindent megtesznek azért, hogy a rászorulók megfelelő ellátáshoz jussanak. A Stromfeld utcai nappali melegedő november elsejétől várja a hajléktalanokat, mondta el rádiónknak Sütő Csaba, a Likócsi Segítőház vezetője.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
2026. Június 26. 08:08, péntek | Helyi
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál.
2026. Június 26. 07:08, péntek | Helyi
Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és július 3. között
Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között.
2026. Június 25. 08:23, csütörtök | Helyi
Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét.
