2024. május 17, péntek - Paszkál

2017. November 21. 07:49, kedd | Sport

Győri győzelem a Mezei Futó Magyar Ligán

A közelmúltban rendezték meg a Mezei Futó Magyar Liga második állomásának versenyeit a Szekszárdhoz közeli Sötétvölgyben.

A liga küzdelmekben 164-en, a kiegészítő futamokkal együtt pedig összesen 259-en álltak a rajthoz a Twickel Szőlőbirtok kupán.

A Magyar Liga abszolút versenyszámaiban elsőként Böhm Lilla (4500 m), illetve Pápai Márton (7500 m) ért célba. Mellettük Szalai Benjamin, Bertalan Renátó, Kószás Kriszta és Badis Anissa állhattak fel a dobogóra. A juniorok közül Szemerei Levente és Hornyák Anna végzett az élen.

Az első állomás győztesei közül egyedül az ifjúsági Apáti Bencének sikerült a duplázás, a békéscsabaiak EYOF-ezüstérmese fölényes győzelmet aratott a korcsoport 4500 méteres, 3 körös liga versenyében. A lányok Ifjúsági Ligájában, 3000 méteren, Lendvai Lucának köszönhetően győri győzelem is született.

Forrás: gyorplusz.hu

Fotók: atletika.hu

2024. Május 16. 07:55, csütörtök | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks történelmi diadala

A Paks hosszabbításban 2-0-ra legyőzte a bajnok Ferencvárost a labdarúgó MOL Magyar Kupa Puskás Arénában rendezett szerdai döntőjében.

2024. Május 15. 07:49, szerda | Sport

MOL Magyar Kupa - Az FTC a duplázásért, a Paks a történelmi sikerért hajt

A Ferencváros a duplázásért, míg a Paks története legnagyobb sikeréért küzd a labdarúgó MOL Magyar Kupa szerdai döntőjében.

2024. Május 14. 15:04, kedd | Sport

EURO-2024 - Rossi kihirdette 26 fős keretét

Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kihirdette 26 fős keretét a németországi labdarúgó Európa-bajnokságra, illetve öt tartalékot jelölt meg.

2024. Május 13. 06:00, hétfő | Sport

Tour de Hongrie - Poelsé a záróetap, Nys az első belga sárga trikós, Dina a legjobb magyar

Thibau Nys nyerte a 45. Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt, amelynek vasárnapi zárószakaszán Wout Poels diadalmaskodott.