Hírek
2022. Július 27. 09:16, szerda | Helyi
Győri úszók a szlovákiai EYOF-on
Két győri úszónak szurkolhatunk majd az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon.
48 ország 2300 versenyzője 10 sportágban küzd majd az érmekért Szlovákiában. A Győri Úszó SE két fiatal kiválósága, Zámbó Virág és Herman Szabó Péter is ott lesz majd a Besztercebányai EYOF-on, amelyet július 25. és július 29. között rendeznek meg.
Zámbó Virág 100 és 200 méteres női pillangóúszásban, emellett a 4×100 méteres női vegyesváltóban küzd majd az érmekért. Herman Szabó Péter 100 és 200 méteres férfi mellúszásban, továbbá a 4×100 méteres férfi vegyesváltóban segíti a magyar csapatot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi
Győri labdarúgó is díjazottak között
A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.
2026. Június 06. 08:04, szombat | Helyi
Bővítik a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskolát
Csaknem 510 millió forint uniós támogatással újul meg a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola.
2026. Június 06. 07:06, szombat | Helyi
Megújult az Aranypart II., grillház is nyit
Sajtótájékoztatóval egybekötött szezonnyitón mutatták be az Aranypart II. idei fejlesztéseit.
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
