2010. Április 12. 10:08, hétfő | Helyi
Forrás: InfoGyőr

Győri ETO FC Haladás: 1 1

Győri ETO FC  Haladás: 1  1

Egy jó iramú, pörgős mérkőzésen 1-1-t játszott csapatunk a Szombathelyi Haladással. Az első félidőben két tizenegyes találattal alakult ki a végeredmény. Mindkét oldalon

A mérkőzés első felében a várakozásoknak megfelelően, az ETO irányította a játékot, de gólt szerezni csak egy jogosan megítélt büntetőből tudott a 18. percben. A tizenegyest Józsi értékesítette. A bekapott gól után lendületbe került a Hali és a 37 percben szintén 11-esből, Tóth Péter jóvoltából egyenlíteni is tudott. A második játékrészben átvette az irányítást a Haladás, ám újabb találatot már nem sikerült elérni Róth Antal csapatának.

Róth Antal: "Rosszul kezdtük a meccset, elég későn találtunk magunkra. Győzni jöttünk, és ha egy kis szerencsénk van, még nagyobb meglepetést is okozhattunk volt. Egy élcsapat otthonából raboltunk pontot."

Pintér Attila: - Egy nagyon fegyelmezett csapat ellen játszottunk, de ezt a meccset meg kellet volna nyernünk. Volt 6-7 olyan lehetőségünk, amit ha belövünk eldönthettük volna a találkozót. Sajnos egy olyan szériában vagyunk, amiben a helyzetek nem mennek be, de bízom benne, hogy ez megfordul és nem egy-két gólt lövünk majd a meccseken. Gratulálok a csapatnak, mert mindent elkövetettek a győzelemért.

Győri ETO FC Szombathelyi Haladás 1-1 (1-1)
ETO Park, 2500 néző
Vezette: Oláh (Kispál, Demeter)
Gólszerzők: Józsi, a 18. percben (11-esből), ill. Tóth P., a 37. percben (11-esből)
Győr: Stevanovic 6 Tokody 6, Eugene 5, Fehér Z. 5, Szabó O. 6 Copa 5 (Ceolin 5, az 57. percben), Józsi 6, Pilibatis 6 (Ganugrava -, a 77. percben), Koltai 6 (Panchava -, a 70. percben) Aleksidze 5, Kink 6.
Haladás: Rózsa 6 Schimmer 5, Guzmics 6, Lengyel 5, Tóth P. 6 Rajos 5, Simon . 5 (Iszlai -, a 87. percben), Halmosi 6 Nagy 6, Oross 6 (Bogdanovic -, a 90. percben), Sipos 6 (Lattenstein -, a 71. percben).

2024. Április 28. 09:13, vasárnap | Helyi