Hírek
2013. Május 25. 16:20, szombat |
Helyi
Forrás: MTI
Győrnél sikerült csak megállítani egy Ausztriában lopott kocsit
Őrizetbe vettek két algériai és két tunéziai férfit a rendőrök, miután Győrig üldözték Ausztriában lopott kocsijukat az M1-es autópályán szombaton.
Az osztrák rendőrök jelzésére nem állt meg az autó, hanem nagy sebességgel Magyarország felé robogott. A határ átlépése után a magyar rendőröknek sem sikerült félreállítaniuk a járművet, ezért Győrtől nyugatra egy keresztbefordított kamionnal szinte teljes szélességében elzárták a sztrádát - közölte Tóth Gabriella, a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel
Tájékoztatása szerint az akadályt a leállósávban kikerülni próbáló autó a szalagkorlátnak ütközött, így sikerült megállítani.A benne ülő két algériai és két tunéziai férfit őrizetbe vették a rendőrök. Nem csupán azért, mert a magyar járőr jelzésére nem álltak meg, a sofőrnél pedig elszíneződött a szonda, hanem azért is, mert azzal gyanúsítják őket az osztrák hatóságok, hogy Badenből lopták az autót, amellyel száguldoztak - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 08:21, szerda | Helyi
Pintér Bence: Fidesz miatt óriási bajban a Győr-Szol
„Mivel erős volt a gyanúnk, hogy a Győr-Szol Zrt.-ben, a lakáskasszából elfolyt 1,7 milliárd forint csak egy nagy kirakós egyetlen darabja lehet,
2026. Április 22. 08:08, szerda | Helyi
Felkészítés is tartozott az idei állásbörzéhez
Mintegy százötven állást és gyakornoki pozíciót kínáltak a fiataloknak, akik hasznos tanácsokat kaptak az önéletrajzíráshoz és a sikeres felvételi interjúhoz is a Széchenyi István Egyetem állásbörzéjén a napokban.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 22. 07:07, szerda | Helyi
Fekete Dávid: Fontos döntés előtt a győri képviselők
„Új helyzet van:
