Hírek
2012. Május 06. 12:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr24
Égzengés, villámlás: közeleg a májusi zivatar
Vasárnap nyugat felől fokozatosan megnövekszik, megvastagszik a felhőzet, és a Dunántúlon estig már zápor, zivatar lehet.
Vasárnap az ország nagy részén több órára kisüt a nap, de délután nyugat felől fokozatosan megnövekszik, megvastagszik a felhőzet, és a Dunántúlon estig már zápor, zivatar lehet. A délnyugati szél napközben többfelé megerősödik. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 7 és 12 fok között valószínű. A legmagasabb nappali hőmérséklet vasárnap 22 és 27 fok között várható.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 08:19, csütörtök | Helyi
Sokat vonultak a tűzoltók a hétvégén
A hétvégén jelentős munkát adott a tűzoltóknak az erős szél Győr-Moson-Sopron vármegyében.
2026. Április 02. 08:08, csütörtök | Helyi
Több mint 30 pad újult meg a Nádorvárosi köztemetőben
Kiemelt figyelmet fordít a Győr-Szol Zrt. a temetői infrastruktúra folyamatos megújítására: az elmúlt hetekben több mint 30 padot újítottak fel a Nádorvárosi köztemetőben.
2026. Április 02. 07:09, csütörtök | Helyi
Húsvéthétfőn orgonakoncertet rendeznek a Pannonhalmi Főapátság bazilikájában
Húsvéthétfőn orgonakoncertet rendeznek a Pannonhalmi Főapátság bazilikájában
2026. Április 01. 08:21, szerda | Helyi
Megkezdődött a fűnyírás Győr közterületein
Gépek dolgoznak többek között a lakótelepeken, a parkokban, ligetekben, a játszótereken, egyes utak mellett, lakóövezetekben és egyéb zöldterületeken.
