Hírek
2012. Június 25. 14:23, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Halálos áramütés ért egy fiatalembert Zamárdiban
A 25 éves férfi egy házépítésnél dolgozott, amikor megtörtént a tragédia.
Zamárdiban áramütés ért egy házépítésnél dolgozó 25 éves fiatalembert, az illető a helyszínen meghalt - tájékoztatta a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata az MTI-t hétfőn.
A kötcsei férfi és társai egy házépítésnél végeztek alapozási munkát, amikor a használatban lévő betonpumpa eddig ismeretlen körülmények között túl közel került egy nagyfeszültségű vezetékhez, és az eszközt használó fiatalembert halálos áramütés érte. A baleset körülményeit szakértők bevonásával vizsgálja a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
2025. December 19. 07:27, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az orosz vagyon felhasználását sikerült megakadályozni
A befagyasztott orosz vagyon felhasználása Ukrajna céljaira hadüzenetként értelmezhető, azonnal belerántott volna bennünket egy háborúba, ettől sikerült megóvni magunkat, ez egy nagyszerű siker
