Hírek
2018. December 14. 07:27, péntek | Belföld
Halálos baleset az 1-es főúton, mindkét sofőr meghalt
Frontálisan ütközött két autó az 1-es főúton Bicskénél, mindkét jármű sofőrje meghalt - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság kommunikációs referense pénteken reggel.
Sebestyén Mária elmondta, hogy az elsődleges információk szerint a járműveknek nem volt utasa, és a balesetet szabálytalan előzés okozta.
Az útszakaszon teljes útzár van, a forgalmat a környező utcákba terelik.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a sofőrök beszorultak a roncsokba, őket feszítővágókkal szabadították ki.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld
GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre
Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.
