Hírek
2013. Április 10. 10:22, szerda |
Helyi
Forrás: MTI
Halálos baleset az 1-es úton
Ketten meghaltak, ketten pedig megsérültek egy balesetben szerda délelőtt az 1-es úton Győr térségében.
Ketten veszítették életüket abban a közlekedési balesetben, amely 2013. április 10-én délelőtt 09.15 órakor történt Győrben, az 1. számú főúton.
A Kossuth Lajos utca és az 1. számú főút kereszteződésében egy kisteherautó és egy személygépkocsi frontálisan ütközött össze.
A rendőrség a balesettel érintett útszakasz lezárása mellett folytatja a helyszínelést, a járműforgalmat eltereli.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 08:20, csütörtök | Helyi
Az arany már megvan, a cél pedig világos
Öt fordulóval a bajnokság befejezése előtt a Gyirmót FC megszerezte az aranyérmet, ezzel egy lépésre került céljai elérésében:
2026. Április 23. 08:09, csütörtök | Helyi
Intersoli: 10 év után újra Győrben
Magyarország adott otthont a Volkswagen Konszern szakszervezeti rendezvényének.
2026. Április 23. 07:09, csütörtök | Helyi
A Széchenyi István Egyetemért Alapítvány közleményben reagált a sajtóhírekre
A közeleményt változtatás nélkül közöljük.
2026. Április 22. 08:21, szerda | Helyi
Pintér Bence: Fidesz miatt óriási bajban a Győr-Szol
„Mivel erős volt a gyanúnk, hogy a Győr-Szol Zrt.-ben, a lakáskasszából elfolyt 1,7 milliárd forint csak egy nagy kirakós egyetlen darabja lehet,
