Hírek
2017. December 14. 08:20, csütörtök | Belföld
Halálos baleset Gödöllőn
Halálos baleset történt szerda este Gödöllő belterületén. - írja honlapján a Katasztrófavédelem.
A balesetben két autó karambolozott egymással, az egyik jármű vezetője meghalt.
Az egyik autó annyira összeroncsolódott, hogy a sofőrje beszorult, a helyi hivatásos tűzoltók szabadították ki feszítővágóval, de olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az életét már nem lehetett megmenteni.
A másik autó vezetője nem sérült meg a baleset során.
Forrás: index.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
2025. December 10. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország az ukrajnai háború lezárását követő új világgazdasági korszakra készül
2025. December 10. 07:05, szerda | Belföld
Trump szerint nem ígért pénzügyi védőpajzsot Orbán Viktornak
A magyar miniszterelnök egy hónapja azt mondta, hogy megállapodott Trumppal egy 10-20 milliárd dolláros védőpajzsról, Trump szerint viszont ő nem tett erre ígéretet.
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
