Városlista
2026. április 7, kedd - Herman

Hírek

2012. Október 15. 21:35, hétfő | Helyi
Forrás: MTI

Halálos baleset Hegyeshalomnál- késő délutánig állt a forgalom

Halálos baleset Hegyeshalomnál- késő délutánig állt a forgalom

Késő délután már fél pályán újraindult a forgalom az M15-ös gyorsforgalmi úton, ahol ma, kora délután két ember meghalt egy frontális karambolban - tájékoztatta a rendőrség az MTI-t.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője,Kocsis Tünde alezredes közlése egy német rendszámú furgont vezető férfi és nő utasa szenvedett halálos sérüléseket, miután járművük áttért a szembejövő sávba, és összeütközött egy vascsöveket szállító román kamionnal. A roncsokba belecsapódott egy szlovák autó, egyik utasa könnyebben megsérült.

A katasztrófavédelem megyei szóvivője, Dobos Viktória hadnagy korábban elmondta, a tehergépkocsi rakománya az úttestre borult, ezért le kellett állítani a forgalmat.

Fotó: MTI/Krizsán Csaba

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 07. 07:06, kedd | Helyi

Szakmai konferencia a bullyingról Győrben

Április közepén fontos és aktuális témával várják az érdeklődőket Győrben: kétnapos szakmai konferencia foglalkozik az iskolai zaklatás okaival és kezelési lehetőségeivel.

2026. Április 06. 08:24, hétfő | Helyi

Az idény végén befejezi pályafutását Nathalie Hagman, a Győri ETO kézilabdázója

Az évad befejeztével távozik a Bajnokok Ligájában és a magyar bajnokságban is címvédő Győri Audi ETO KC kézilabdacsapatától a svéd válogatott Nathalie Hagman, aki egyúttal felhagy aktív sportolói pályafutásával is.

2026. Április 06. 08:21, hétfő | Helyi

A Magyar Kétfarkú Kutya Párt is a szavazásra buzdít

Legyen minden jobb – ezzel a szlogennel készíti a programjait a Magyar kétfarkú Kutya Párt, amely azt ígéri az idei választáson, hogy embert juttat a parlamentbe.

2026. Április 06. 07:08, hétfő | Helyi

MÁV: április 7-étől jelentős változások a győri fővonalon!

Újabb üteméhez érkezik a Déli-Körvasút építése, így április 7-étől várhatóan 2027-ig Budapest-Kelenföld és Ferencváros között jellemzően csak egy vágányon közlekednek majd a vonatok.