Hírek
2011. November 14. 07:07, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Halálos gázolás

Halálra gázolt vasárnap este egy láthatósági mellény nélkül közlekedő gyalogost egy személygépkocsi Hatvan közelében a 3-as úton – tájékoztatta Soltész Bálint rendőr százados, a Heves megyei Rfk. szóvivője vasárnap.
A hatvan éven felüli férfi az úton haladt Hort irányába, s sem láthatósági mellényt, sem más figyelemfelhívó jelzést nem viselt. A balesetben a férfi a helyszínen életét vesztette.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Kék hírek
Felrobbant kézigránát okozta a balesetet a honvédség újdörögdi gyakorlóterén
Éles kézigránáttal végrehajtott dobógyakorlat során felrobbant a gránát a feladatot végrehajtó kormánytisztviselő kezében pénteken a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén
2025. Március 22. 09:27, szombat | Kék hírek
Állon rúgta a beteghordót
A Siófoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a sürgősségi osztályon őrjöngött.
2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek
Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót
A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.