Hírek
2018. Április 14. 07:58, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálos gázolás miatt késnek a vonatok Miskolc és Ózd között
Halálos gázolás történt szombat reggel az Ózd és Miskolc közötti vasútvonalon, emiatt hosszabb menetidővel kell számolni - közölte a Mávinform az MTI-vel.
A vasúttársaság közleménye szerint az Ózdról Miskolc-Tiszai pályaudvarra tartó személyvonat a nyílt pályán gázolt halálra egy embert.
A hatósági intézkedések idején Putnok és Ózd között vonatpótlók járnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
Ma tetőzik a hőség, majd hidegfront mérsékli a kánikulát
Pénteken tetőzik a hőség, a csúcshőmérséklet 30 és 36 Celsius-fok között alakul, majd hidegfront érkezik, ami fokozatosan mérsékli a kánikulát; a hétvégén nő a záporok, zivatarok esélye is
2026. Július 17. 09:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtárgyalta a kormány a Szent István-programot
Első olvasatban megtárgyalta a kormány a vidékfejlesztést és a vidéken élők helyben maradását támogató Szent István-programot, amelyet várhatóan augusztus 20. előtt bemutatnak
